![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
Ο Δήμαρχος Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ωδείου Κοζάνης Βαγγέλης Καραπάτσιος, συγχαίρουν το μαθητή Αθανάσιο Νάτση του Πέτρου, για τη συμμετοχή του στην Ελληνοτουρκική Ορχήστρα Nέων .
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ο Δήμαρχος Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ωδείου Κοζάνης Βαγγέλης Καραπάτσιος, συγχαίρουν το μαθητή Αθανάσιο Νάτση του Πέτρου, για τη συμμετοχή του στην Ελληνοτουρκική Ορχήστρα Nέων .
Ευχόμαστε στο Θανάση, με το ταλέντο και τη βοήθεια της δασκάλας του κ. Λουντμίλας Αχιμπάλοβα, να συνεχίσει να προβάλλει την πόλη μας και το έργο του Δημοτικού Ωδείου Κοζάνης.
Ο Δήμος Κοζάνης αισθάνεται μεγάλη ικανοποίηση που μέσω των επιτυχιών των μαθητών του Δημοτικού Ωδείου, αποδεικνύεται η υψηλού επιπέδου διδασκαλία που προσφέρουν οι καθηγητές του.
Με εκτίμηση,
Ο Δήμαρχος Κοζάνης
Λάζαρος Μαλούτας
Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ωδείου
Βαγγέλης Καραπάτσιος
Ο Δήμαρχος Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ωδείου Κοζάνης Βαγγέλης Καραπάτσιος, συγχαίρουν το μαθητή Αθανάσιο Νάτση του Πέτρου, για τη συμμετοχή του στην Ελληνοτουρκική Ορχήστρα Nέων .
Ευχόμαστε στο Θανάση, με το ταλέντο και τη βοήθεια της δασκάλας του κ. Λουντμίλας Αχιμπάλοβα, να συνεχίσει να προβάλλει την πόλη μας και το έργο του Δημοτικού Ωδείου Κοζάνης.
Ο Δήμος Κοζάνης αισθάνεται μεγάλη ικανοποίηση που μέσω των επιτυχιών των μαθητών του Δημοτικού Ωδείου, αποδεικνύεται η υψηλού επιπέδου διδασκαλία που προσφέρουν οι καθηγητές του.
Με εκτίμηση,
Ο Δήμαρχος Κοζάνης
Λάζαρος Μαλούτας
Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ωδείου
Βαγγέλης Καραπάτσιος