![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Επιστροφή
Ο Δήμος Κοζάνης συμμετέχει και φέτος στην εθελοντική καμπάνια «Let’s Do It»
![](/documents/10182/162186/april.jpg/36b55ae1-005f-4466-b5b1-3c24e28eab54)
Ο Δήμος Κοζάνης συμμετέχει και φέτος στην εθελοντική καμπάνια «Let’s Do It» η οποία διοργανώνεται διεθνώς κάθε Άνοιξη. Σκοπός των δράσεων που πραγματοποιούνται στο πλαίσιο της καμπάνιας είναι η αλλαγή νοοτροπίας της κοινωνίας και η έμπρακτη εκδήλωση του σεβασμού προς το φυσικό περιβάλλον μέσω του ευπρεπισμού και του καθαρισμού των δημόσιων χώρων . Ο Δήμος Κοζάνης στηρίζει τις δράσεις του «Let’s Do It» συμβάλλοντας με τον τρόπο αυτό στη διάδοση του μηνύματος της συνεργασίας και του εθελοντισμού. Τηλ. επικοινωνίας 2461350444.