![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Επιστροφή
Δήμος Κοζάνης: Εργασίες ευπρεπισμού κοινόχρηστων χώρων και πλατειών
Σε εξέλιξη βρίσκεται η διαδικασία φροντίδας κοινόχρηστων χώρων και πλατειών, που περιλαμβάνει κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους και πλατείες από την αρμόδια υπηρεσία του Δήμου Κοζάνης.
Το επόμενο χρονικό διάστημα δρομολογείται και η κοπή χόρτων στις σχολικές μονάδες, με την ολοκλήρωση των διαδικασιών πρόσληψης προσωπικού και της ανάθεσης έργου.
Το πλάνο δράσεων, περιλαμβάνει και παρεμβάσεις για τον καλλωπισμό των κοινόχρηστων χώρων με φυτά.