![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
Εμποροπανήγυρη Δρεπάνου: Σύσκεψη υπηρεσιακών στελεχών για την προετοιμασία της – Εν αναμονή της άρσης των αναστολών
![](/documents/10182/566878/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%88%CE%B7+%CE%B5%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B7%CE%B3%CF%85%CF%81%CE%B7+%CE%94%CF%81%CE%B5%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CF%85.png/33ed3f6c-356b-4cdd-848d-bbe12562cc3f?t=1622707426984)
Σύσκεψη μεταξύ υπηρεσιακών στελεχών πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 2 Ιουνίου, με θέμα την προετοιμασία της εμποροπανήγυρης Δρεπάνου. Η σύσκεψη πραγματοποιήθηκε δια ζώσης με κυλιόμενο αριθμό συμμετεχόντων, που δεν ξεπερνούσε το μέγιστο αριθμό των επιτρεπόμενων παρισταμένων.
Σημειώνουμε, ότι αναμένεται η επανέναρξη των εμποροπανηγύρεων και λοιπών υπαίθριων αγορών και η έγκαιρη προεργασία θέτει τις βάσεις για τη διεξαγωγή της εμποροπανήγυρης Δρεπάνου.
Όπως σημείωσε ο Αντιδήμαρχος Κυριακίδης, η εμποροπανήγυρη Δρεπάνου εκτιμάται ότι θα είναι ορόσημο για την επαναφορά στην κανονικότητα.
Από την πλευρά των υπηρεσιακών στελεχών δηλώθηκε η ετοιμότητα, επισημάνθηκαν ζητήματα και συντονίσθηκαν ενέργειες και εργασίες.