![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
Κλειστά όλα τα σχολεία του Δήμου Κοζάνης την Τρίτη 7 Φεβρουαρίου - Κανονικά παιδικοί και βρεφονηπιακοί σταθμοί
Με απόφαση του δημάρχου Κοζάνης Λάζαρου Μαλούτα, κλειστές θα παραμείνουν όλες οι σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια & Εσπερινά), καθώς και Ειδικής Αγωγής (Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας) του Δήμου Κοζάνης, την Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2023, λόγω του ολικού παγετού.
Οι Παιδικοί και Βρεφονηπιακοί Σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.