![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
«Στα ανοιξιάτικα» η κεντρική πλατεία Νίκης
Ομορφαίνοντας την καθημερινότητα και τη διάθεσή μας, το Τμήμα Πρασίνου & Περιβαλλοντικής Διαχείρισης του Δήμου Κοζάνης, προχώρησε στη φύτευση πολύχρωμων ανοιξιάτικων λουλουδιών στα παρτέρια της κεντρικής πλατείας Νίκης.
Στόχος της Δημοτικής Αρχής είναι η συνεχής αναβάθμιση και εξωραϊσμός του αστικού τοπίου, απευθύνοντας παράκληση σε όλους τους δημότες να προστατεύουν και να αγαπούν τις ολάνθιστες γωνιές, που κοσμούν πραγματικά την πόλη μας.