![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
Κατάληψη των δημοτικών κτιρίων και την Δευτέρα 26/11 προτείνει ο Σύλλογος Δημοτικών Υπαλλήλων
Ο Σύλλογος Δημοτικών Υπαλλήλων Νομού Κοζάνης καλεί τα μέλη του σε κατάληψη όλων των Δημοτικών κτιρίων και συγκέντρωση στο Δημαρχείο, την Δευτέρα 26/11/2012 από την έναρξη του ωραρίου και σε έκτακτη Γενική Συνέλευση στο Κοβεντάρειο στις 11:00 π.μ.
Ο αγώνας μας συνεχίζεται κανένας δεν πρέπει να λείπει.