Επιστροφή
EΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΒΑΛΤΙΝΟ ΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ
![](/documents/10182/106354/12.jpg/85df766c-bede-4d25-b284-d953354558ba)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 22 Φεβρουαρίου 2011 η λογοτεχνική βραδιά με τον Γρηγόρη Βαλτινό στην Δημοτική Βιβλιοθήκη Κοζάνης. Ο γνωστός ηθοποιός διάβασε Αλέξανδρο Παπαδιαμάντη, στην εκδήλωση που διοργάνωσαν το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ και η Κοβεντάρειος Δημοτική Βιβλιοθήκη Κοζάνης. Την ανάγνωση των κειμένων απόλαυσε μεγάλος αριθμός θεατών που παραβρέθηκε στην εκδήλωση.