Επιστροφή
Ιατρική ενημέρωση με θέμα «Το αλλεργικό παιδί στο σχολείο» στην Ποντοκώμη
Ο Δήμος Κοζάνης σε συνεργασία με τον Ιατρικό Σύλλογο Κοζάνης, σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την ενημερωτική συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19 Μαΐου 2013, στις 11:00π.μ., στο Αμφιθέατρο Δημοτικού Καταστήματος Ποντοκώμης με θέμα: «Το αλλεργικό παιδί στο σχολείο».
Ομιλήτριες της συνάντησης θα είναι η Αλλεργιολόγος Βούργα Βασιλική και η Χειρούργος Ωτορινολαρυγγολόγος Κουτσιμάνη Θεανώ.
![](/documents/10182/132926/.%CE%95%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+-+%CE%91%CE%BB%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CF%8C+%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%AF+-+%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%81.jpg/fe5d9aac-eebe-4626-86ce-91eda0ab88a9)