Επιστροφή
Μεγάλο ενδιαφέρον στην ημερίδα απασχόλησης του Δήμου Κοζάνης
Με μεγάλο ενδιαφέρον πραγματοποιήθηκε η ημερίδα απασχόλησης, που διοργάνωσε ο Δήμος Κοζάνης την Κυριακή στο Κοβεντάρειο. Η πλούσια θεματολογία κάλυψε ένα μεγάλο εύρος αντικειμένων όπως η διαδικασία εύρεσης εργασίας, οι δυνατότητες ανάπτυξης επιχειρηματικότητας στην περιοχή μας , η φορολογία, η κοινωνική οικονομία, ο ρόλος της εκπαίδευσης κ.α.
Στο επόμενο χρονικό διάστημα ο Δήμος Κοζάνης θα συνεχίσει τις δράσεις με στόχο να συμβάλλουν ώστε η περιοχή να βγει από την κρίση με όρους οικονομικής και κοινωνικής βιωσιμότητας.
Στο επόμενο χρονικό διάστημα ο Δήμος Κοζάνης θα συνεχίσει τις δράσεις με στόχο να συμβάλλουν ώστε η περιοχή να βγει από την κρίση με όρους οικονομικής και κοινωνικής βιωσιμότητας.
![](/documents/10182/157680/15078821_572154662985461_555569542417775793_n.jpg/14619e90-d6d2-4b19-bd78-c56f0f446041)
![](/documents/10182/157680/15078896_572154569652137_7833060388434620840_n.jpg/5e94116c-5c95-4048-a3b9-2f2db57f7602)
![](/documents/10182/157680/15094441_572154792985448_3233499519282917033_n.jpg/0dfbff92-cebe-4138-a54e-2faa8dc86598)
![](/documents/10182/157680/15094923_572154779652116_1002995970926117833_n.jpg/fc2a3cf2-c6c6-4368-a617-8552ea20ae1d)
![](/documents/10182/157680/15181420_572154782985449_250765662975755855_n.jpg/6aa0e7d6-53a3-44fd-8fc1-e9035f1f8775)