![kozani](/documents/10182/0/2o+epipedo+-+epikairotita.jpg/4fe5a726-1bb0-4add-b434-20d20102e002?t=1554463438000)
Back
Πανελλήνιο Motocross 2011 στην Κοζάνη, Σάββατο 28 – Κυριακή 29 Μαΐου
Το Αθλητικό Σωματείο Ο.ΔΙ. ΚΟ σε συνεργασία με την Κοινωφελή Επιχείρηση Πολιτισμού – Αθλητισμού & Κοινωνικής Πολιτικής Κοζάνης, διοργανώνει τον 4ο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Motocross 2011 της Αθλητικής Μοτοσυκλετιστικής Ομοσπονδίας Ελλάδος (ΜΟΤΟΕ).
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 28-29 Μαΐου 2011, στην πίστα Motocross στα Πετρανά Κοζάνης. Καλούνται οι φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού να παρακολουθήσουν τις προσπάθειες των αθλητών και τις εντυπωσιακές φιγούρες τους.